Mobilne MINI Domy


Małe WIELKIE Życie ! Tiny House

Całoroczne Mobilne Mini Domy na specjalnie przystosowanej przyczepie na kółkach, dzięki której można je ustawić w dowolnym miejscu na działce bez zbędnych formalności i pozwoleń. Stanowią one funkcjonalne, a zarazem ekonomiczne rozwiązania. Dzięki swojej innowacyjności pozwalają żyć wygodnie na małych przestrzeniach. Mogą też pełnić funkcje domków letniskowych, biur czy miejsc noclegowych. Mobilne Mini Domy na kołach, możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce i na świecie. Domy są przemyślane i zaprojektowane tak, aby zastąpić wygodne mieszkanie.

MODELE DOMKÓW

SUNSHINE

Model Sunshine to funkcjonalny, uniwersalny tinyhouse, przeznaczony do całorocznego mieszkania dla 1-4 osób. Jego klasyczny i ponadczasowy desing powoduje że cieszy się nieustającym zainteresowaniem kupujących.…………………..

VERONA

Model Verona jest domem o niepowtarzalnym, romantycznym klimacie. Charakteryzuje się funkcjonalnym wnętrzem przy jednoczesnym wygospodarowaniu przestrzeni na urokliwy ganek.
Idealny dla 2 osób.

PORTO

Model Porto to najbardziej przestronny tinyhouse z dwoma antresolami i wygodnym wnętrzem, mogącym zapewnić mieszkanie nawet dla 6-ciu osób. Poza funkcją mieszkalną może pełnić role przewoźnego biura, punktu handlowego lub małej sali usługowej.

LUNA

Model Luna jest kompaktowy, jednopoziomowy, zaopatrzony we wszelkie niezbędne sprzęty i akcesoria. Zauroczy was nie tylko dopracowaną w szczegółach przestrzenią, ale też łatwością w utrzymaniu i ilością naturalnego światła wewnątrz, które zapewnia duże okno widokowe.…………………..

LUNA OFFICE

Model Luna Office to domek pełniący rolę przewoźnego biura, punktu handlowego lub małej sali usługowej. Prosta bryła i duże przeszklenie nadaje mu nowoczesny wygląd.……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Naszą misją jest umożliwianie Wam realizacji marzeń o niezależnym i ekologicznym stylu życia. Realizujemy ją poprzez tworzenie wyjątkowych tinyhouses.

Dokładamy wszelkich starań, abyście mogli otaczać się pięknem i mieszkać dokładnie tak jak lubicie, w wybranym przez siebie miejscu na ziemi.

Jak powstają nasze TINY HOUSE.

DIAGNOZA POTRZEB

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Pokażemy istniejące możliwości, dobierzemy optymalne rozwiązania.

PROJEKTOWANIE

Umawiamy wizytę na miejscu lub online i wspólnie planujemy MINI DOM Twoich marzeń!

FAZA BUDOWY

Dokumentujemy etap budowy za pomocą regularnych zdjęć i filmów z produkcji, dzięki czemu zawsze jesteś blisko wszystkich etapów produkcji.

DOSTAWA I POSADOWIENIE

Tiny HOUSE jest gotowy. Dostarczamy go pod wskazany adres. Pomożemy w osiowaniu, a nasz serwis pozostaje do Państwa dyspozycji!

DOPASUJ MOBILNY DOM DO SWOICH POTRZEB.

Wersja BASIC

Mobilny Mini Dom w wersji którą możesz dowolnie zaaranżować. Wersja z głównym pokojem, łazienką i antresolą. Wykonane są instalacje (elektryczna, hydrauliczna, c.o.)

Wersja COMFORT

Mobilny Mini Dom wyposażony w szafki kuchenne i łazienkę (prysznic lub wanna, umywalka oraz toaleta). W Mini Domu znajdują się podstawowe elementy wyposażenia, w tym lodówka, kuchenka elektryczna lub gazowa, zlewozmywak, bateria mieszająca, elektryczny lub gazowy przepływowy podgrzewacz wody, ogrzewanie elektryczne lub gazowe lub piec na drewno oraz sofa. Za dodatkową opłatą możesz zamówić dodatkowe urządzenia lub wyposażenie, w tym piekarnik, pralkę, klimatyzację, żaluzje, plisy, lakierowane fronty szafek itp.

IZOLACJA I OGRZEWANIE PRZEZ CAŁY ROK

Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są całoroczne, a to oznacza, że każdy z nich jest ocieplony wybraną przez Ciebie izolacją termiczną.
W ofercie posiadamy:
– płyty izolacyjne Métisse
– wełna owcza
Dodatkowo możesz dla siebie wybrać kilka wariantów ogrzewania:

– grzejniki elektryczne
– ogrzewanie na podczerwień
– ogrzewanie gazowe
– piecyk na drewno lub pellet

OPCJA OFF-GRID

Każdy z oferowanych domków jest dostępny również w wersji off-grid. System paneli FOTOWOLTAICZNYCH daje możliwość całkowitego uniezależnienia się od dostawców energii elektrycznej (off–grid). Dzięki temu możesz postawić swój mobilny dom gdziekolwiek zechcesz i nie musisz martwić się o prąd.

RODZAJE TOALET

Toaleta klasyczna – sprawdzi się w domku, który nie będzie zmieniał lokalizacji. Jest wygodna, lecz potrzebuje stałego podłączenia do kanalizacji oraz wody.

Toaleta spalająca – Ekologiczne i komfortowe toalety bez wody i kanalizacji. Toaleta działa na zasadzie spalania zawartości w temperaturze dochodzącej do 500°C, wytworzony zapach jest odprowadzany poprzez komin z rury PCV110 na zewnątrz budynku. Jedyne czego potrzebujesz to energia elektryczna zasilająca grzałkę

Toaleta sucha – ekologiczna, tania i z możliwością podróżowania. Do jej funkcjonowania nie jest wymagana woda ani elektryczność. W celu jej użytkowania potrzebny jest jedynie materiał spęczniający w postaci trocin.

Toaleta kompostująca Separett Villa 9000 – to nowoczesna, ekologiczna, czysta i bezzapachowa toaleta. Ciekłe i stałe nieczystości są odseparowane względem siebie, dzięki czemu nieprzyjemny zapach jest całkowicie niwelowany. Dodatkowo toaleta posiada energooszczędny, wbudowany wentylator, utrzymujący toaletę całkowicie pozbawioną zapachów i wilgoci. Do jej działania niezbędna jest elektryczność.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Wszystkim klientom detalicznym, którzy zamówią jeden domek mobilny, oferujemy szybką obsługę, dzięki czemu zamówienie będzie gotowe nie później niż 4 i pół miesiąca od dnia podpisania umowy z nami!

TRANSPORT I USTAWIANIE DOMU MOBILNEGO

Posiadamy własny transport. Dostarczymy Twój dom bezpośrednio pod wskazany adres. Transport realizujemy na terenie kraju, Europy i całego Świata. W miejscu docelowym posadowimy dom na specjalnych podporach stabilizujących.

JAK WYKONANE SĄ MOBILNE MINI DOMY – WARSTWY

Dach

Ściany

Podłoga

Podłoga

Kto decyduje się na zakup MINI DOMU? 

Przede wszystkim ludzie świadomi wolności i kreatywni, którzy chcą zrealizować swoje marzenie o posiadaniu własnych czterech ścian.

W zasadzie MINI DOM nie ogranicza się do konkretnego typu osoby. Każdy, kto jest zainteresowany takim sposobem życia, również może to zrobić. Wiele osób kreatywnych, zestresowanych konkurencyjnym rynkiem mieszkaniowym i tęskniących za ciszą i spokojem we własnych czterech ścianach wybiera MINI DOM. MINI DOMY to doskonałe rozwiązania mieszkalne dla singli, par i małych rodzin.

Idealny dla ludzi ceniących sobie wolność i kochających przygodę.

Poczuj się jak w domu, w każdym miejscu na Ziemi!

Zalety naszych Tiny House

Całoroczny domek


Domki Aurora Company są odpowiednio ocieplane i ogrzewane dzięki czemu możesz w nich mieszkać cały rok!
.
Szybki czas realizacji

Wszystkie nasze domki dostajesz w terminie max. 4 miesięcy. Tyle wystarczy, by cieszyć się nową jakością życia! Dodatkowo, w tym czasie masz pełny wgląd w realizację zamówienia.
Bogate wyposażenie i personalizacja

Czy na kilku metrach kwadratowych może znaleźć się wszystko to, czego potrzebujesz? Tak – i jeszcze więcej! Dodatkowo możesz wybierać wśród wielu opcji, tak by stworzyć miejsce idealne dla siebie.
Transport

Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport w kraju, Europie i na całym świecie. Zaufaj profesjonalistom!
Wysoka jakość

Nasze domki wykonane są z najlepszej jakości materiałów, z zachowaniem dbałości o najważniejsze szczegóły.
Nowoczesny Design

Nowoczesny wygląd, zgodny z najnowszymi trendami, to coś co wyróżnia nasze domki spośród innych, konkurencyjnych ofert.

Posadowienie MINI DOMU

TINY HOUSE – MOBILNE MINI DOMY

| SUNSHINE | VERONA | PORTO | LUNA | LUNA OFFICE |